Zobacz odpowiedź na Podpunkt a) z podręcznika Matematyka wokół nas. Klasa 6. Podręcznik – rozwiązania i odpowiedzi. Zadanie 27, strona 34, Matematyka Zobacz odpowiedź na Zadanie 6 z podręcznika MATeMAtyka. Klasa 1. Zbiór zadań. Zadanie 6 - strona 173. Zadanie 5, strona 34, Matematyka. Zobacz odpowiedź na Zadanie 6. z podręcznika Matematyka z plusem. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń. Zadanie 34., strona 122, MATeMAtyka. Zadanie 6, strona 43 Zobacz odpowiedź na Podpunkt a) z podręcznika Matematyka z plusem. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń. Wersja C – rozwiązania i odpowiedzi. Zadanie 8., strona 34 Matematyka z plusem. Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń. Wersja C – rozwiązania i odpowiedzi Zadanie 14., strona 34, Matematyka z kluczem. Klasa 5. Zbiór zadań Najnowsze pytania z przedmiotu Matematyka przez jakie liczby dzieli się 2500 i 800 Y. Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? szynka 7,50 zł za 25 dag stal 3500 zł za 1 t zł za 1 kg masło 7,30 zł za 200 g Zasto zł za 1 kg j … . Odpowiedź:Zad. 2b) = 4/10 = 2/5c) = 2 6/10 = 2 3/5 d) = 25/100 = 1/4e) = 1 35/100 = 1 7/20f) = 3 75/100 = 3 3/4g) = 15 45/100 = 15 9/20h) = 375/1000 = 75/200 = 15/40 = 3/5i)5 625/1000 = 5 125/200= 5 25/40=5 5/8Zad. 3 a) 0,8B) 0,24c) 0,08d) 2,75e)2,6f) 4,85 g) 0,016h) 2, 375i) 1, a) = 3/4 jest mniejsze0,3 jest mniejszeb) =1,7 jest większe3,12 jest mniejszec) 0,9 jest większe=8,2 jest mniejszeZad. 5 a) 3/7 0,55b) 5/7 7/8 0,72c) 0,601 3/4 0,785Liczę na naj, wszystko jest dobrze/ = kreska ułamkowaSzczegółowe wyjaśnienie:

zadanie 6 strona 34 matematyka klasa 6